phoneBize Ulaşın

Pera Decora Serisi

Decora modelleri ile çok farklı çözümler üreten firmamız, yaşam alanlarının şık dekorasyonu için önemli çözümleri karşınıza getirir. Pek çok farklı özelliğe sahip olan boya örnekleri, eşsiz bir güzelliğe ve yüksek dekoratif kaliteye sahiptir. Dekorasyon boyası modellerimiz içinden en iyi tercihleri son derece ekonomik şartlarda seçebilirsiniz.

Boya seçeneklerimiz içinde dekoratif olan çok sayıda seçenek karşınıza gelmektedir. Dekorasyon boyası olarak nitelenen bu örnekler, göz kamaştırıcı bir güzelliği ve uzun ömürlü kullanımı sembolize etmektedir. İç mimari ve yeni dekor çalışmalarında kullanılan boya örneklerimiz, kullanıldığı yeri çok güzel ve uzun ömürlü yapmada başarılı olmuştur.

Decora boyası bulunduğu ortamın mükemmel dekorasyonuna katkı sağlar. Dekorasyon boyası olarak bilinen örnekler, eşsize ve güzel bir görüntünün ortaya çıkmasına katkı sağlar.

  • Pera Decora Sim burada karşımıza çıkan örneklerden biridir. Su bazlı vernik, şeffaf yapı ve sim desteği ile bu boyada mükemmel bir görüntü ortaya çıkar.
  • Pera Decora Butik ürün çeşidi metalik ve şık bir görüntüyü destekler. Su bazlı ve hafif macun görüntüsü ile dikkat çeken boya, uygulama sonrasında çok hoş ve eşsiz bir görüntü ortaya koyar.
  • Pera Decora Mermer içinde bulunan doğal katkılar doğal bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olmuştur. İnorganik oksit ve naturel minerallerin oluşturduğu mükemmel görüntü adeta bir mermer deseni ortaya koymuştur.
  • Pera Decora Sedef ürün çeşidimiz akrilik kopolimer emülsiyon esaslı olup oldukça güzel görüntüye sahip sedef tanecikleri içerir. Dekoratif son kat soft boya ürünü hem dayanıklılık hem de estetik güzellikle kendini sayfalarımızda göstermiştir.
  • Pera Decora Finish kullanıldığı tekstüre yüzeylerde mükemmel sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Eskitmeli ve parlak görüntü oluşturan çeşitler burada estetik bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur.
  • Pera dekoratif kaplama macun kıvamında olup kullanıldığı yüzeylerde çok olumlu sonuçlar verir. Doğal mineral özellikli boya modeli ile çok farklı dekoratif sonuçlar elde etmek mümkün olmuştur.

Çok şık, sağlam ve ekonomik tercihler içinde dekorasyon boyası estetik bir güzelliğe sahiptir. Yeni dekorasyon fikirlerini desteklemek açısından çok çeşitli ürün örneklerimizden istifade edebilirsiniz.

Decora boya örneklerimiz yüksek kalitesi ve ekonomik fiyatları ile karşınıza gelmiştir. Kalite ve fiyat konusunda çok olumlu ve uygun sonuçlara ürünlerimiz vasıtası ile kolayca ulaşabilirsiniz. Yenileme çalışması yaptığınız yaşam alanları ve iş ortamları için yeni boya tercihinizin çok büyük önemi vardır. Bu tercihleriniz sizi daha güzel bir mekâna götürür.

Dekorasyon boyası konusunda sayfalarımızda karşınıza çıkan ürün seçenekleri, estetik açıdan mükemmel bir mekânın ortaya çıkmasına neden olur. Boya içeriğinde kullanılan kaliteli malzeme ve hammadde sayesinde, uzun ömürlü ve dekoratif bir sonuca ulaşmak sizin için daha kolay olur.