phoneBize Ulaşın

Yardımcı Ürünler

Boya yapımı esnasında pek çok farklı ürün aparat ve eşyaya ihtiyaç duyulur. İyi bir şekilde boya yapmak, boyanın verimliliğini ortaya koyabilmek için, yapılan tercihlerin büyük bir önemi söz konusu olmaktadır. Öncelikli olarak duvar zemin ve tavan yapısına uygun olarak, rulo ve fırça tercihlerine dikkat etmek gerekir. Bununla beraber doğru boya tercihinin yine uzmanlar tarafından dikkatlice yapılması büyük önem taşır. Boya esnasında etrafı kirletmeden avantajlı sonuçlar elde etmek gerekir. Tavan boyasının duvarlara, duvar boyasının ise zemine bulaşmaması için, bu konuda bant ve örtü gibi ürün örnekleri kullanılır.

Genellikle boya yapmadan önce bu örtü seçenekleri hazırlanır ve gerekli döşeme işlemi yapılır. Böylelikle sadece boya yapılacak bölüm açıkta bırakılır. Tercih edilen boya ve tercih edilen malzemelerle birlikte, düzenli bir boya işlemini gerçekleştirmek söz konusu olur. Günümüz standartlarında bu konuda çok geniş bir ürün yelpazesi karşınıza çıkmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde bulunan;

  • Pera Hışır Örtü
  • Pera Kalın Zemin Örtü
  • Pera Sprey Boya
  • Pera Boya sökücü
  • Pera Dış Cephe Macunu
  • Pera İç Cephe Macunu
  • Perasit Dekoratif Desen Malzemesi

Gibi alternatif seçenekler, işi kolaylaştıran ve çözüm üreten ürün örnekleri arasında bulunmaktadır. Boya işlemini başarıyla tamamlama noktasında yardımcı örtüler adeta bu işin avantajını ve makul sonuçlarını gözlerine getirmiştir. Pera güvencesi ile karşınıza çıkmış olan pek çok malzeme, kolaylıkla tedarik edip avantajlarından fayda sağlayacağınız sonuçlar yaratmıştır. Güvenilir ve kaliteli bir kategoride karşınıza çıkmış olan ürün örnekleri, ihtiyaçlarınızı daha pratik ve hızlı bir çözümle karşılamaya devam edecektir. Zemini örtmek, duvarları korumak ve farklı alanları güvence altına almak adına, bu nitelikli teknolojilerden faydalanmak gerekir.

Firmamız tarafından büyük bir dikkatle karşınıza getirilmiş olan yardımcı örtü ve ürün seçenekleri, iyi ve temiz bir boyanın uygulanmasına önemli derecede destek vermiştir. Boya işi konusunda yeteneği gelişmiş olan uzmanlar, boya ustaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Boya ustaları, yapılacak işlem öncesinde donanımlı olarak göreve her zaman hazır olmak durumundadır. Göreve hazırlık konusunda önemli ürün ve malzemelerin zamanında hazır tutulması çok önemlidir. Özellikle yardımcı ve sağlıklı ürün örnekleri ile iyi ve kaliteli bir boya işleminin gerçekleşmesi söz konusu olur. Düzenli bir şekilde yapılan hazırlık ile beraber, düzgün sağlıklı ve güvenilir bir boya işlemini gerçekleştirmek uzmanların desteği ile daha kolay olur. 

Yardımcı ürünler; inşaat grubu boyaları ve özel amaçlı ürünler yanında oldukça sık tercih edilmektedir.